Søk:

Medarbeidere

Navn Stilling Dir. telefon Mobil telefon E-post
(alle e-postadr. inneholder smias.no)
Tore Johan Smidt Sivilingeniør - Foretaksøkonom
Daglig leder
55 11 64 05 415 35 500 tore.johan.smidt@
Tom Ingebrigtsen Sivilingeniør 55 11 64 02 415 35 501 tom.ingebrigtsen@
Vidar Folke Skogseide Sivilingeniør 55 11 64 11 902 78 833 vidar.folke.skogseide@
Terje Skevik Ingeniør 55 11 64 08 990 37 846 terje.skevik@
Sissel Nyborg Teknisk tegner
DAK-operatør
55 11 64 09   sissel.nyborg@
Shefqet Fejza Sivilingeniør 55 11 64 14 911 07 208 shefqet.fejza@
Tim Skotheimsvik Sivilingeniør 55 11 64 16 938 35 082 tim.skotheimsvik@
Christina Eliassen Sekretær 55 11 64 06 901 90 716 christina.eliassen@
Tommy Haga Ingeniør 55 11 64 12 920 67 193 tommy.haga@
Øyvind Torsvik Sivilingeniør 55 11 64 10 959 25 170 oyvind.torsvik@
Sindre Andal Habbestad Ingeniør 55 11 64 07 905 56 068 sindre.andal.habbestad@

Kontakt info:

Smidt & Ingebrigtsen AS
Postboks 181 Nesttun
5852 Bergen

Besøksadresse:
Østre Nesttunveg 12
Tlf:
Fax:
E-post:
+47 55 11 64 00
+47 55 11 64 01
post@smias.no
Argo Start © 2007 - levert av Argo Internett AS